Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gyártanak olyan kevés...

Miért gyártanak olyan kevés illatmentes ajakápolót?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aminek tényleg semmi illata, nem krém illatú és hasonlók. Már régóta keresek, és eddig csak két fajtával találkoztam.


Nincs rá kereslet?


2014. máj. 17. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a gyártókat
2014. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még ha csak az ajakápolók lennének így... az összes arckrém, testápoló, és egyéb kence tele van velük nyomva. A vicc, hogy az érzékeny bőrre való termékek is, annak ellenére, hogy az illatanyagok kifejezetten irritatívak. Egyébként nem tudom, valószínűleg eladási szempontok miatt, az ember hamarabb megvesz valamit, ha szép színes, feltűnő és jó az illata.

Lehet, hogy valahonnan az ázsiai kultúrából került át ide a dolog, ott minél illatosabb valami, annál jobb - régen a gazdagság szimbóluma volt.

Egyébként patikai ajakápoló, ajakír - van, ahol helyben készítik, ott általában megoldható. Ajakápolónál meg végképp nincs kereslet illatmentesre szerintem. :S

2014. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!