Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan naptejet, ami illatmentes, magas faktorszámú (minimum 30-as) és viszonylag olcsó (mondjuk 2000 alatt)?

Figyelt kérdés

Mindennapi használatra kellene,nem szeretnék barnulni és nem szeretném, ha a parfümmel keveredne az illata.


Előre is nagyon köszi! :)


2014. ápr. 8. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
DM-es bio cuccok? Balea? Rosmann saját márkás bio cuccok?? :)
2014. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossmannos fehér flakonos. De valamivel az is 2000 fölött volt szerintem.
2014. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Babylove 50-es.

2300 Ft-ért vettem, de nagyon súrú, és 150 ml, így szerintem kb egy évi adag, pedig én sokat és mindennap használom.

Fizikai fényvédő, szóval egy enyhe fehér réteget hagyhat, és kicsit ragad is, púderrel tökéletes (arcon a fehérség miatt egységesíti is a bőrt, így én nem bánom:D)

2014. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor útra kelek és választok. Azt hittem nehezebb lesz ilyet találni, de látom, hogy több márkának is van :)
2014. ápr. 8. 19:29
 5/6 anonim válasza:
Soliteint
2014. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Herbária
2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!