Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 24 órás alapozó tényleg...

Laura699 kérdése:

A 24 órás alapozó tényleg egész nap fent marad?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva már nagyon sok alapozót kipróbáltam,de a nap végére egyáltalán nem látszódott belőle semmi.Kommentbe légyszi írjatok nekem még olyan alapozókat,amik egész nap fent maradnak:)

2014. máj. 19. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiknél sem garantált a 24 óra, és minek a 24 óra?Este úgyis lemosod, nem?:) Én a Vichy termékeket ajánlanám. Megéri az árát!

[link]

2014. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokféle alapozóm volt és van is, de a nap folyamán mind kopik. Ahhoz hogy bomba biztosan maradjon egész nap elég komoly vegyi anyagokat kéne belerakni... olyat meg nem kennék magamra.

Sokan elfelejtik hogy fontos az alapozás előtt felkenni valami hidratálót, esetleg primert is. Alapozás után meg púderrel fixálni ha az alapozó magában nem púderes finishű.

Alapozóból mindenkinek más válik be, nekem például a Bourjoisok, főleg az 123, de a többi is jó.

Aztán a nap folyamán ne fogdosd az arcod, ne vakarózz, meg ilyesmik, mert leginkább ettől jön le a kence.

2014. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!