Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Veszélyes harmadjára szúrni...

Veszélyes harmadjára szúrni nyelv piercinget?

Figyelt kérdés
Volt már 2X szúrva a nyelvem. Nagyon szeretném vissza szuratni. Lehet valami baj? Vagy nagyobb a kockázata hogy valami lesz? Nem érzem az ízeket vagy nem mozog rendesen vagy valami??? Vagy felejtsem el inkább??
2014. máj. 21. 17:01
 1/2 carm3n válasza:

Az attól függ, hogy miért szedted ki 2x a piercinget. Mert ha azért mert nem gyógyult, begyulladt, akkor ne szúrasd át még egyszer, felesleges. Viszont ha csak kiszedted mert meguntad akkor nyugodtan vissza szúrathatod, miután begyógyult az előző szúrás.

Az ízeket max. az első pár napban nem fogod érezni (de ez ritka), és bedagad, ezáltal 1-2 hétig nem tudod rendesen mozgatni a nyelved.

Öblögesd Phlogosollal reggel-este, minden étkezés után. Én egy hét után már rendesen beszéltem, ettem.


Ha még kérdésed van írj levelet.

2014. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a jó. Akkor bármi szart meg ehetsz , nincs probléma.
2014. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!