Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki szivárvány színű karkötőt...

Ciki szivárvány színű karkötőt hordani?

Figyelt kérdés
Gyönyörű széles fonott karkötőt kaptam, szivárvány színben. Ebből még nem lehet rosszra következtetni ugye? Elég retardált a haverjaim egy része. Ja és lány vagyok. :)
2014. máj. 24. 15:50
 1/5 anonim válasza:
58%
Szerintem egyáltalán nek gáz.Ha tetszik neked akk nyugodtan vedd fel! Tavasz van (bár az idő inkább nyári) ilyenkor lehet ilyen vidám, bohókás ékszereket hordani. :)
2014. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kislányos.
2014. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez stílus kérdése. Ha szereted az élénk vidám színeket és általában ilyeneket is hordasz, akkor senki se fogja félre érteni:)
2014. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Legfeljebb leszbinek hisznek, azzal sincs semmi baj.
2014. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem a vidám színeket :) Hát uccsó, nem nagyon örülnék ha az jönne le bárkinek is hogy leszbi vagyok. Pláne egy karkötő miatt :)
2014. máj. 24. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!