Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szivárványos karkötőt hol...

Szivárványos karkötőt hol lehet venni Budapesten (lent több)?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni magamnak egy szivárványos karkötőt, de sehol sem találtam. Lehetőleg valami gumisat szeretnék. Tudtok Budapesten olyan boltot ahonnan be lehet szerezni? És milyen árakban vannak?


Ilyesmit szeretnék: [link]



2012. márc. 18. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
meleg vagy?
2012. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem:D csak szeretnék egy szivárványos karkötőt
2012. márc. 20. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
de minek?
2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hordani... De jo lenne ha kapnak egy ertelmes valaszt is. Kerdesre kerdessel valaszolni nem valami praktikus.
2012. márc. 22. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
jóvanna bzdmeg.ott van a google
2012. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azóta szereztél?

Most nem viccelek, de a leghülyébb helyeken találtam én is esernyőt, karkötőt, fülbevalót... Nyugati-pályaudvar aluljárójában és a "Jociplázában" (Józsefvárosi piac). Ezeken a helyeken nézz körül, csak vigyázz az értékeidre, na.

Budapesten (és egyáltalában Magyarországon) nincs olyan bolt, ahol szivárványos dolgokat lehetne tömegével vásárolni. :/

2012. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FDra válasza:
Tudom, hogy nem pont olyan, amilyet szeretnél, de... van egy ötletem :) Édesanyám a Tescóban vett egy 200 db-os gemkapocs szettet. Ahogy néztem, mindenféle szín van benne. Szóval, mi lenne, ha te is szereznél ilyet és csinálnál magadnak egy karkötőt? :)
2012. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!