Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tudom kiszedni a...

Miért nem tudom kiszedni a helixet a fülemből? (Nyugtassatok meg, hogy csak béna vagyok! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, bő 2 hónapja, hogy helix piercinget szúrattam a fülembe. Egy karikát hordtam eddig, pattintós golyócskával. Most viszont ki szeretném venni, és a helyére másikat tenni.

A golyót sikerült kipattintanom, így elvileg semmi se állhat az utamba, hogy a karikaívet kivegyem. De mégis!

Szóval ezt valahogy úgy kéne elképzelni, hogy a golyó helyén, a karika két vége között van olyan 2 mm hely. És mintha a fülem vastagsága 3 mm, avagy nagyobb lenne, mint a rés a karikán. Emiatt egyszerűen nem tudom "kiemelni" a lyukból a karikát.

Már nem tudom, mióta próbálom, de egyszerűen nem megy, ha az egyik vége ki is jön a karikának a lyukból, a másik bent marad, és nem tudom kiszedni...

A fülem nincs begyulladva, nem is fáj, csak ugye a karika egyik vége nyomja a fülemet, ha a másikat próbálom kiügyeskedni a fülemből.


Szóval felmerült bennem a kérdés, hogy akkor ezt például a piercer ki tudja egyáltalán szedni? Volt még olyan, akinek hasonló gondja akadt már?



2014. máj. 25. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha tudod forgatni amúgy, akkor csak béna vagy...na jó ez gonosz volt...nekem hasonló gondom volt, csak én betenni nem tudtam vissza a golyózáras helixet...nekem bedagadt a fülem (reflexszerűen mikor megkarcoltam a piercing szárával), és sehogy se tudtam belefűzni a lyukba...ezt kifele is eljátszottam vele, én óvatosan húztam a fülem vége felé miközben mozgattam picit, hogy "kiakadjon" a fülemből...ez elég kellemetlen megoldás, inkább kérd meg szerintem a piercert, ha van időd rá...nekem gyorsan kellett megszabadulnom tőle, nem volt időm bemenni a szalonba...:/
2014. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a piercerek is fogóval feszítik ezeket szét, mert máshogy az én fülemen se ment volna át, sokkal vastagabb, mint amekkora a hézag a kis kairkán:D
2014. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Ma voltam a szalonba, és a srác egy röpke mozdulattal kissé szétfeszítette a karikát, s már ki is tudta venni.

Kivételesen nem, nem én voltam a béna :D (Yaay)

2014. máj. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!