Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik esernyőt válasszam?

Melyik esernyőt válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Szamuráj kardos esernyő és a Duplacsövű esernyő, csak nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek nem túl gyerekes ez egy 18 éves fiúnak?


[link]


[link]



2014. máj. 26. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. elég fura:DD
2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a szamuráj kardosat. sokkal kényelmesebb lehet fogni, a duplacsövűnek a fegyvermarkolatát fogni nem tűnik olyan jónak, összecsukva pedig még megijednének, hogy fegyver van nálad.
2014. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szamurájkardos még elmegy, a másik már túl sok. de 20 éves korodra már ez is furcsa lesz, meg nem is tudsz ezzel mindenhol megjelenni most sem, szóval gondold meg. mert poénnak jó, de hamar megunod.
2014. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem tök jók (24 éves lányként mondom), a szamurájkardos vagányabb. Csak ne ájuljanak el melletted az idős nénik, akik esetleg félreértik, és tényleg fegyvernek nézik! :)
2014. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szamurájosat.Azon nem látszik annyira hogy olyan és kényelmesebb:)
2014. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!