Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni körömfestés, díszítés...

Otthoni körömfestés, díszítés mivel turbózható kicsit fel? Strasszkő, törtkagyló, körömmatrica, csillámpor?

Figyelt kérdés
1 csillámport vettem, de pont fehéres-átlátszós színben, úgyhogy nem tudom, hogy megéri-e másikat venni..hogy szép lesz-e. A matrica eddig nálam nagyon hamar lejött, úgyhogy aggódok a strasszkő, vagy a törtkagyló miatt, hogy az is hamar lejönne. Még ha rámegyek fedőlakkal, akkor is örülök ha 1 napig rajta marad. :S tapasztalata van valakinek?? Mindenféle Uv lámpa, zselé, stb nélkül dolgozok. Így mennyire éri meg? Meddig maradnának fent a körmömöm??
2009. dec. 30. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A törtkagylót beépíteni szokták így annak nem hiszem hogy a körömlakk elég lenne, nem fog az annyira beleragadni és ha esetleg valamibe beleakad vagy dörzsölődik az pillanat alatt leesik. A körömmatrica nekem is lepattogott, holott tettem rá fedőlakkot. Ha valaki "használja a kezét" egy nap után a francia lakkozás is lepattog.

Díszíteni még nagyon jók a csillámos tusok nekem olyan van, na azt alig tudom lerobbantani a körmömről :) azzal szoktam franciát csinálni n az aztán csillog és nem is jön le :)

2009. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!