Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középiskolások! Nálatok...

Középiskolások! Nálatok megengedett a haj és/vagy körömfestés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én áltsulis vagyok,de nálunk igen.És a középsulisoknak is itt a környékünkön!
2010. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is megengedett.
2010. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nálunk azt mondta az ofő hogy maximum átlátszó körömlakk, és csak eredeti hajszín lehet :/
2010. aug. 25. 13:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk már általánosba is lehett...volt egy csaj akinek rózsaszín volt a haja. A körömért viszont szóltak...azaz ilyen szépért meg ízléses műkörömért nem de azért a nagyon rikító színeket kerülni kellett. Én most megyek gimibe nagyon remélem, hogy nem fognak érte szólni mert már eleve szőkére van festve a hajam...kiszedni meg nem tudom belőle :D
2010. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát nálunk nem szólnak... mármint a múltkor beszólt az offő egy csajnak, h a matekházit nem tudja megcscinálni, de a körmét ki tudja festeni... és akk szidta fél óráig, de egy csomó csajnak van műkörme stb...
2010. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan!

Maradi a tanárod..de kérdezz meg más tanárt is, vagy igazgatót!

Nálunk mikor az voltam pár éve semmit sem szóltak..pedig elhiheted volt cifra hajszínünk:D

És az öltözködésbe sem szóltak bele!

2010. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Hú hát én most vagyok általánosban 8.-os.A mi iskolánk nagyon szigorú. Olyan szabályok vannak. Pld: Lányoknak:

-Tilos a festet haj, festett köröm (a hosszú és a mű is)

-Ha a vállad alá ér a hajad vagy ah fru-frud van szigorú hajgumi hajpánt.

-Piercing, meg tetkó pláne nem... mondjuk ált suliba nem is hiszem h sok lenne.

A fiúknak meg ennél is szigorúbb:Ű

- Csak si rövid haj, rövid köröm, mindkettő festetlen

-Tilos a fülbevaló, karkötő, nyalklánc gyűrű, hajzselézés is. Tilos a bő ületű gatya és a hatalmas póló is. Meg a deszkás cipő és a papucsok is. Csak teremcipő vagy papucs,

2010. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az én gimimben a tanárok ilyennel nem foglalkoznak h kinek milyen színű a haja meg a körme
2010. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én végzős gimis vagyok és 9.be nekünk is azt mondta ofőnk h csak természetes hajszín a megengedett. hát én befestettem rikító vörösre és egy szót sem szóltak.
2010. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A mi giminkben elvileg nem volt tiltva, de eléggé kinézték a tanárok azokat, akik csinálták... pedig pl. az osztályunkban a smink/hajfestés egyáltalán nem volt kirívó vagy feltűnő vagy ribis... :S.
2010. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!