Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon elől van a nyelvpiercin...

Nagyon elől van a nyelvpiercing em?

Figyelt kérdés
Főleg az alsó golyóra gondolok, de szerintem az egész tul előre sikerült, nem? Nektek hátrébb van vagy ezt így szokás csinálni? Az alsó golyó ha a számban van, az alsó fogsoromnál az ínynél és a nyelv alatt van valahol de van mikor a fogamhoz is hozzáér belülről! Ez baj?

2014. máj. 30. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. máj. 30. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól látom akkor fél vagy egy cm-rel hátrébb van a helye
2014. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szalonban csináltattad?
2014. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem alapból nem ér hozzá a fogaimhoz az alsó, de olyan mintga görbe lenne a képen a piercing. a felső az ilyen nézetből jó helyen van, de az alsón tényleg úgy látni hogy előrább van mint kéne
2014. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért tűnik úgy, mert ahogy kinyújtja, "eldől" a piercing. ugyanis szúráskor egy hosszabb szárat raknak be, hogy legyen a nyelvnek esetlegesen hova dagadni. sztem semmi baja, ha piercer csinálta, nem véletlen szúrta oda ahova. nyugi.
2014. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17eve piercingezik a csavo aki csinalta. De nem cseszte el mert 14oraja szurattam es nem gennyezik, nem feheredett ki a nyelvem, nem is brutalnagy a dagadas es marbegyaltalan nem faj kevesebb mint 1 nap utan:d persze a beszed meg az eves nagyon nehez meg.. irtam egy piercinges spanomnak aki ugyan ezt mobdta hogy ha kidugom persze hogyvugy tunik es rajottem hogy a szamba tenyleg nincs igy kint:) koszonom a valaszokat eddig csak pozitivat tudok rola mondani:)
2014. máj. 31. 06:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó helyen van...:)

Egy csomó ismerősömnek hasonlóan "elöl" van az alja...

2014. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!