Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől kellemetlen szagú a...

Mitől kellemetlen szagú a septum-piercingem? Eléggé kellemetlen főleg hogy ugye közvetlen orrban van. Mit csináljak vele? Légyszi értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
Esetleg milyen anyagú legyen a piercing,vagy mivel ápoljam?
2009. dec. 31. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ezért kell jó helyen csináltatni. Ott nem kérdés, hogy milyen anyagból legyen - majd azt ő tudja. (orvosi fém egyébként)


A másik lehetőség, hogy nem lett rendesen fertőtlenítve (szintén a nem profi beszúrás miatt lehet), és szépen elfertőzödött, ne adj isten, gombásodik...

2009. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ...hát mostmár mindegy :D de valamit nemtudtok azért ajánlani?

Ha esetleg gombás lenne annak mik a biztos jelei? Arra valami szer,vagy vegyem ki...?

2009. dec. 31. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig én.


A fertőtlenítés egyszerű, csak remélem, hogy még nem késő. Időnként vedd ki, mosd át forró vízzel, kend be betadinnal. A sebed körül szintén betadinnal kenegesd (fülpiszkálóra teszel, és azzal már könnyű). Egy tipp, hogy ne menj ki a művelet közben, mert a betadine piros.. Ezzel viszont szép tiszta lesz, és megszünteted a fertőzést.


Ha továbbra is fura szaga lenne, akkor az anyag korródálódhatott (a nózidban erősen savas a kémhatás, ami tönkreteszi a nem megfelelő fémet).. Ez esetben venni kell egy jobbat, legközelebb próbáld meg orvosi fémmel.


Macerás, de ez van... cserébe viszont megőrül érte(d) a legtöbb srác, pl. én :]


Jobbulást.

2009. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

12:24 és ha ő srác akkor is? :DD Bár nekem mindegy :D


kérdező, szerintem is az okozza a problémát, hogy gyakrabban kellene tisztítani a pc-t és a helyét is. Ha gombás lenne szerintem viszketne is és észrevehetőbb lenne. Ha rendesen fertőtlenítgeted akkor valószínűleg el fog múlni.

2010. jan. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is. Nem fű. Keményebb drogok. Esetenként fű nem. Nem a haverjainak, több városban terjeszti. És mégis miért is feszelyezne az hogy az ahol élek, ide jár több húsz ember egy éjjel alatt drogert. És fenyeget miszerint ha ki tudódik a főnökei elasnak. Tényleg, nem is értem ebben mi a feszelyezo. Tok normalis dolog. 😌
2021. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!