Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt vegyek egy 15...

Milyen parfümöt vegyek egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nemsokára születésnapja lesz, és szeretnék neki egy parfümöt venni. Szép lány, szeret a barátaival lenni, bulizni, de szívesen olvas könyveket. Nem tudom, a korosztályában mi számít divatosnak parfümök terén. Ár max. 10ezerig :)

2014. jún. 1. 10:37
 1/8 anonim válasza:
Menj a Douglas-ba, ott találhatsz jó illatút. Én ott vettem vattacukor illatút 1500 Ft-ért (az mostanában a divat), plusz egy Pumásat 3000-ért. Olcsó és erős illatú. Nem tudom hol laksz, de ha felmész az oldalára: www.douglas-parfumeria.hu ott leírják, hogy az országban hol található üzletük. :) 15/L
2014. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 1. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismered amúgy az ízlését? Mert ebben a korban általában a vattacukros illatok a menők (ezelőtt 5-10 évvel nálunk meg a citromosak mentek), de azért akadnak olyan 15 éves lányok is, akiknek már saját, kiforrott ízlésük van...
2014. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem sajnos az ízlését, de majd szaglászok egy drogériában. Vattacukrosat biztos nem veszek, mert az meg engem irritál :)
2014. jún. 1. 16:07
 5/8 anonim válasza:

Na meg azt is gondold át hogy árban mit fog szólni hozzá mert biztos ismeri őket valamennyire.

Ezt arra értem, hogy nehogy gond legyen belőle, hogy túl drága ajándékot vettél, és ő esetleg nem tudja / eredetileg nem akarná ugyanennyivel viszonozni.

Csak azért mondom mert írtad, hogy 10 ezerig.

2014. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és bocs, azért ajánlok is, hamár az árba beleszóltam :D Little red dress esetleg?
2014. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 2. 20:36
 8/8 anonim válasza:
Cuba női illata finom és nem is drága.
2014. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!