Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani alapozót...

Tudnátok ajánlani alapozót vagy bb krémet, ami mattít, fényvédővel van ellátva és nyárra is jó lenne?

Figyelt kérdés

Kombinált bőröm van, nagyon kevés alapozó fényesedik ki rajtam, és most nyárra egy könnyebb BB krémre gondoltam, ami az én extra zsíros bőrömön is megállná a helyét, tehát mattosít és a nyárra is tökéletes, mert nem nehéz a viselete. Tudtok ilyet ajánlani? Eddig a Rimmel Stay matte habállagúját használtam, de az nagyon erős lenne a nyárra, és kiszemeltem magamnak a Catrice All matt plus shine control alapozóját, csak az nincs ellátva fényvédővel.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. jún. 1. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Garnier BB krémjét tudom ajánlani, elég zsíros bőröm van nekem is, de ezzel eddig nem volt problémám.

[link]

2014. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőre én is Garniert vettem, 1 óra múlva már full zsírban úszott tőle az arcom, ráadásul mindez télen... plusz semmi fedése nincs.

Most Eveline mattító BB-t használok, nagyon jó, matt marad sokáig még melegben is, és a fedése is jobb a többi BB-nél. Fényvédő is van benne.

2014. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Garnier olajmentes bb :)
2014. jún. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Garnier olajmentes BB-jét próbáltam és szörnyű. :D Nekem nagyon nem vált be, ráadásul még a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem. :D

Az Eveline BB krémjéről még nem hallottam, mindjárt utánanézek krémmánián. :)

2014. jún. 5. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Catrice all matt plus nagyon jo, foleg a sajat puderevel, az ara is szuper!
2014. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az all matt-nak csak egy baja van...egyáltalán nem matt..
2016. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!