Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek normális hogy...

ZsuzsiCica02 kérdése:

Szerintetek normális hogy minden nap festem magam és smink nélkül azt hiszem hogy csúnya vagyok bár mások azt mondják hogy nem? O. o

Figyelt kérdés
15 vagyok és természeteden lány. :DD

2014. jún. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok smink miatt eltorzult az onkeped. Elég nagy baj ez 15 évesen..
2014. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem majd kinövöd jobb esetben. Én is úgy voltam, de most már meg tudom látni magamban smink nélkül is az előnyös dolgokat. Sajnos a bőröm nem szép, így egy minimális mennyiségű alapozó vagy korrektor kell az orromra, hogy az utcára kimerészkedjek.
2014. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát figyu, 20 év fölött a nők 95%-a így van vele, csak te már korábban. most mondanám h, próbálj meg smink nélkül mászkálni, de ha jól érzed így magad, minek ezen agyalni?
2014. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem normális, de nyugi én 14 éves koromtól a mai napig ezt érzem, szóval nem vagy vele egyedül...

Mondjuk azóta több önbizalmam van, de smink nélkül én se megyek emberek közé még betegen se...

19N

2014. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, elég rossz lehet az önképed.
2014. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!