Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok többet fogyni,...

Nem tudok többet fogyni, szerintetek hogyan vagy mit kéne csináljak? (15/L)

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 49 kg,tudom, hogy ez így kevésnek tűnik, de még így sem tetzsem magamnak mert nem elég lapos a hasam, mit tegyek h lefogyjak? Sportolok röplabdázok,és futok szinte minden nap de nem segít! Szerintetek?

2013. jún. 3. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keresett oldal nem található.
2013. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
??? mivan???
2013. jún. 3. 18:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Basszus ne haragudj , nem ide akartam ezt írni. Akkor már válaszolok a kérdésedre. A magasságodhoz képest szerintem elég vékony vagy.A hasadra jó pl: a felülések, hasprés és a neten sok edzés tervet találsz hasra.

Ne fogyni akarj inkább izmosodni.

2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az étkezésre figyelj.

NE koplalj hanem normálisan egyél.

De sztem is inkább izmosodod kellene..

2013. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Így is borzasztó kevés a súlyod... HA már nem a kilók fognak érdekelni elkezdesz élni.
2013. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
téged el fog borítani a szél :D:D
2013. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Láthatunk rólad képet? Mert tényleg kevésnek tűnik! :S


Vagy innen válassz:

[link]

2013. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha még fogysz akkor max beteges meg gyenge leszel és nem fogsz rendesen kifejlődni. Ennek semmi értelme, lapos hasad akkor lesz ha edzel hasra. Bár van akinek alapból olyan az alkata hogy sose lesz lapos a hasa.
2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ? ez most komoly? ne nevettesd már ki magadat... nagyon gyerek vagy még. nyilván szép a lapos izmos has is, de 15 évesen ezen nem kellene depresszióba esned, mert a tested még jócskán alakulóban van
2013. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerinted a nők hány százalékának lapos a hasa?


Csak azért mert a TV-ben szinte csak ilyen nőket lehet látni nem jelenti azt hogy minden nőnek lapos hasa van (és azt se jelenti hogy a férfiaknak csak a lapos hasú nők kellenek!)


Kapcsold ki a TV-t és ne internetezz egy jó darabig mert káros hatással vannak rád!Hihetetlen hogy a média miatt milyen jelentéktelen dolgokkal foglalkoznak a mai fiatalok...bár az egész társadalom el van butítva,nem csak a fiatalok

2013. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!