Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha rég nem volt fülbevaló,...

Ha rég nem volt fülbevaló, begyullad utána a fül?

Figyelt kérdés

4 luk van a fülembe, de eddig 2 ezüst fülbevaló volt csak benne. Most vettem még kettőt, erre az begyulladt.

Lehet hogy nem ezüst? (allergiás vagyok a fémekre, de az ezüstre nem)


Vagy csak azért gyulladt be, mert rég volt benne fülbevaló? Nem nőtt be, elég könnyen beletettem.

De úgy érzem ki kéne venni.



2014. jún. 3. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindkettő lehetséges. Én a helyedben megnézetném, hogy valóban ezüst e a fülbevaló, ha nem akkor visszavinném.

Ha pedig be van gyulladva a füled akkor kezeld és ha van inkább tegyél bele olyan fülbevalót ami valóban ezüst vagy arany.

2014. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rendesen megtisztítottad a fülbevalót meg a füledet, mielőtt beraktad? Gyógyszertári alkohol vagy antibiotikumos kenőcsök jók erre. Nekem egész életemben mindentől begyulladt a fülem, nem is tudtam fülbevalót hordani, aztán egyszer használtam egy Alsol nevű antibiotikumos krémet, az úgy látszik kiölte a bacikat, most már tudok fülbevalózni. Lehet, hogy nem ezüst a fülid, de az is lehet, hogy csak megsérült egy picit belül a lyuk, és belement egy pár baci. Szerintem most szedd ki a fülit, és várd meg míg lemegy a gyulladás.
2014. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azért, mert régen volt. Pár hétig nem volt a fülemben semmi, rögtön begyulladt kicsit az egyik.
2014. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!