Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ( hány hónapos korában)...

Mikor ( hány hónapos korában) lőttek fülbevalót kisbabád fülébe? Sírt? Nyűgös volt utána?

Figyelt kérdés
Kisbabám 4 hónapos, már meg van a fülbevaló, de annyira tartok az egésztől.

2012. dec. 2. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 hónaposan szúrták (igen, nem lőtték), én jobban sírtam odakint,nem volt nyűgös, nem gyulladt be, szépen gyógyult, semmi problémánk nem volt, úgy "nőtt fel" hogy természetesnek veszi hogy az a füle része, nem cibálta, nem tépte ki, nem bántam meg.
2012. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még a kórházban beletette az egyik szülésznő.
2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mindkét lányom 4 hónapos körüli volt! csak addig sírt míg lefogtuk. én nem akartam túl sokáig várni vele,mert úgy gondoltam most még egyszerűbb,mint később.


én beszéltem olyan gyerekekkel akik már ovódások voltak amikor belötték neki,és azt mondták,hogy csak kis zsibbadás félét éreztek

2012. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5 hetes volt mikor kilőtték. Az elsőnél nem sírt, a másodiknál sírt kb 2 percet. Semmi gondunk nem volt vele, azóta eltelt egy év. Nem piszkálta soha, nem zavarja.
2012. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a kislányom, mikor kilövettük a fülét. A lövő szerkezet csattanásától ijedt meg, de hamar abbahagyta a sírást. Utána nem volt nyűgös.
2012. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sírni csak azért fog,mert lefogják hozzá.Fájni nem fáj.
2012. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. dec. 2. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
5 hetes volt a lányom, mikor lőtték, megijedt a csattanástól, de egyéb gond nem volt. Azóta sincs baj vele:D
2012. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3 naposan szurtak, illetve 6 honaposan lottek (2 kislanyom van)


Nem fajt, nem gyulladt be. Csak amikor szurtak/lottek, akkor sirtak

2012. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az Én lányaimnak is szúrták.

A 4 hetes tanácsadáson rakta be nekik a dokinénink.

Semmi probléma nem volt vele. A szúrásnál is, csak a lefogás miatt sírtak. Kb.2 percig.

2012. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!