Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Steampunk kiegészítőkhöz hol...

Steampunk kiegészítőkhöz hol szerethetnék "alapanyagot"?

Figyelt kérdés

ilyesmikre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jan. 1. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*szerezhetnék
2010. jan. 1. 17:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Különböző csavarokat, alkatrészeket, kisebb fémcsöveket a műszaki boltokban találhatsz, akár darabra is, régi kulcsokat akár otthon vagy idősebb rokonoknál keresnék a helyedben, hogy valami régies típusút találjak, óramű szerkezeteket, fogaskerekeket régi, rossz órákból szerelhetsz ki. Vagy vehetsz is valami "bóvli" párszáz forintos gyerekórát, amiből kiszedheted az ilyeneket. Remélem segítettem.
2010. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Csak az az igazság, hogy nincsenek nagyon idősebb rokonaim, vagy nem megoldható hogy eljussak hozzájuk, és nem tudom honnan szerezhetnék ilyen szép kulcsokat. *.*

Meg ezeket a fém szárnyakat, hálókat, szóval az alapot, ilyeneket hol lehet kapni?

2010. jan. 2. 15:08
 4/7 A kérdező kommentje:

ja, és ilyet pl. hol lehet szerezni? [link]


és mennyiért?

2010. jan. 2. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Régi ajtóról. Ingyen XD

Az előzőekhez: régiségkereskedésben és kézművesboltokban nézelődj, ahol árulnak ékszeralkatrészeket is.

2010. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén az utolsó kép, amit belinkeltél arról a kulcslyukról, az szerintem már ötvös, ékszerész gyártmánya. A régiségkereskedés jó lehet, a szárnyak meg talán különféle kulcstartókról leszedhetőek. Mondjuk egy sast ábrázoló kulcstartónak leszedheted a szárnyát vagy ilyesmi. Piacokon, vásárokban szerintem találsz. Néhány helyen szét kell nézned, hogy összeszedegethesd a szükséges dolgokat.

Első válaszoló.

2010. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkit fölfelé értékeltem. Nekem is segítettetek.
2010. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!