Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1. Az alapozó nem károsítja a...

1. Az alapozó nem károsítja a bőrt? 2. Milyen alapozókat vagy púdert tudnátok ajánlani? Melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés
:)

2014. jún. 6. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, most már olyanok is vannak, ami jót is tesz neki ha megfelelően használod

pl nyáron 20-30as napvédőfaktoros vagy vitaminos

csak arra figyelj, hogy amint hazaérsz, mosd le (lehetőleg csak 8 órát legyen fent) és használj arckrémet esténként esetleg reggel (ez a bőrtípusodtól függ)

ajánlani nem tudok konkrét terméket, mert neked biztosan más a bőröd, de ha egyedül nem boldogulsz, az eladók segítenek kiválasztani a neked megfelelő terméket

2014. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. jún. 6. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alapozókban vannak káros anyagok, az nem jó a bőrnek, de ha jó minőségűt veszel és otthon lemosod mindig, akkor nem fog ártani. Én ajánlom a Bourjois-t, nekem egyedül az vált be, az olcsóbbakat végigpróbáltam már az évek során, de pattanásokat okoztak vagy egyszerűen csak semmit nem fedtek, akkor meg mi értelme?
2014. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kremmania.hu nézz körül, aztán pedig irány vmi drogéria.


sztem érdemes drágábbat venni, mert az olcsóbbak többnyire jobban károsítják a bőrt, gyakoribb az allergiás reakció, persze ez lehet csak a reklámszöveg.

ezekben a drága alpozóban már annyi védő dolog van h elméletben már olyan mint egy arckrém... persze azért le kell mosni este rendesen, h szellőzzön a bőröd. persze jó a természetesség de manapság már nemigazán tudom, h károsabb e pl alapozó nélkül kimenni a napra, vagy a szmogos belvárosba, mint alapozóval. sztem egy jobb alapozóval kevésbé károsodik a bőr a környezeti hatások miatt, mintha nem használ vki semmilyet, persze ez egyéni vélemény.

nekem most MAC alapozóm van ami valóban elég drága... de próbáltam már a Maybellinet és a Max Factort azokkal is megvoltam elégedve.

2014. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Milyen típusú a bőröd?

2. Mennyi pénzt szánsz rá?

2014. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

# 5-ös: 1. normál típusú bőröm van 2. max. 3-4000Ft

2014. jún. 7. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami szinte mindenkinek beválik ilyen árban az a Maxfactor vagy Bourjois. Esetleg, ha van valami akció vagy Glamour-napok és kedvezményes áron be tudod szerezni, akkor Clinique (eredeti áron 7-8 ezer).
2014. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!