Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olajos arcra milyen primer-t...

Olajos arcra milyen primer-t és vagy alapozót használjak?

Figyelt kérdés
Most keztem pár hónapja használni az Essence-től az "oil control make-up base"-jét ami viszonylag egész jól mattította a T zónám, viszont ez is hamar pár óra múlva nem működött és az orromon mindíg lejön az alapozó hiába van rajta még púder is :( Már nem tudok mit kitalálni. Valaki tudna javasolni valamilyen terméket?

2014. jún. 7. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem durván olajos az arcom, azért nekem is az. Én megpróbálkoznék a bb krémekkel a helyedben. Én Missha Perfect Cover-t használok, baromi drága és kevés helyen lehet beszerezni, de most már kb. nem tudom elképzelni, hogy enélkül éljek.:D Sokkal könnyebb, mint egy alapozó, ami nyáron nekem nagyon sokat számít, viszont púderral fedve nagyon jó, nekem egész nap bírja.
2014. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én az avon mattifying foundation alapozóját használom nekem bevált.
2014. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lioele primert használok és Bourjois 123 vagy Flower Perfection alapozót, ezekre már púder sem kell mert púderes, matt finishe van és egész nap tartós. Persze 30+ fokokban nem... akkor semmi sem tartós.

Olcsó cuccokat meg nem érdemes venni, semmire nem jók.

2014. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ki kellett volna írnom, de én is ugyan ezt a Missha-s BB krémet használom :'D Az itthoni BB-kben nem hiszek. egyébként mint alapozó én is nagyon szeretem és ez az eddigi legjobb amit használtam de sajna ugye így is lejön :'D A másik két kommentelőnek is köszönöm a tippeket, kipróbálom őket ^^
2014. jún. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!