Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc drogériás sminkmárkátok?

Figyelt kérdés
Sokat próbáltam már,de kíváncsi vagyok mások véleményére a drogériás termékeket illetően.

2014. jún. 7. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedvencem nincs, de amiket leggyakrabban használok közülük (ebben a sorrendben):

Rimmel

essence

NYC

miss sporty

lovely (rossmann)

alvarde (dm)

Manhattan

Astor

s-he (DM)

2014. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

maxfactort kihagytam (első vagyok)

az rimmel alatt van...:)

2014. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bourjois

Eveline

Essence

Catrice

2014. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egyet lehet csak mondani, akkor Max Factor. De mondjuk minden terméktípusnál más márka a kedvencem.

Alapozóból Catrice és Max Factor, korrektorból Catrice Camouflage, folyékonyból Maybelline Fit Me. Púder Max Factor, pirosító és bronzosító Sleek, rúzs Max Factor, Rimmel, Essence. Szemhéjpúder Sleek (csak ugye ezt nálunk nem lehet drogériákban kapni, de amúgy az a kategória), spirál Max Factor.

2014. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én is ezek körül mozgok.3-as bourjois a müllerben vagy douglasban kapható?Müllerbe ritkán megyek úgyhogy ilyet még csak netről rendeltem.
2014. jún. 9. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden márkából vannak jobb és rosszabb dolgok is. Ha muszáj lenne választanom, akkor Catrice és Manhattan - bár a drágábbakból kevesebbet próbáltam (Astor, L'oreal, Bourjois, Max Factor), így nem tudok róluk rendes véleményt alkotni.
2014. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Maybelline-Rimmel-Catrice, a legtöbb sminkes holmim ebből a "szentháromságból" kerül ki. :)
2014. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Rimmel,Catrice
2015. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rimmel,Catrice.De a Maybelline,Astor,Max Factor,L'oreal sem rossz.Ha olcsóbbat kéne mondani,akkor Essence.Bár a Catrice,és a Rimmel sem drágák.Alapozóból mindenképp Astor,Catrice,Rimmel.Korrektorból ha folyékony,akkor csak Astor,ha nem akkor mindenképp a Catrice.Spirálból vegyes..Max Factor,Rimmel,L'oreal,Maybelline.Szemöldöknél egyértelműen Rimmel,Catrice.Körömlakkból verhetetlen a Rimmel,ahogyan púderból is.Illetve púdernél a Max Factor sem rossz.Szemceruzából..hát az is vegyes.Essence,Rimmel.De a Lovely márka sem rossz,ha pl.nude lakkokról van szó,vagy akár tusról.Tusnál ugye Lovely,Rimmel,illetve ez az új márka,Rival De Loop Young.Összességében nem nagyon emelnék ki egyetlen egy márkát,változó,hogy melyik márkától melyik termék(fajta)a jó.
2015. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

MAC

Bár drágább de legalább normális a minősége és van boltja itthon

Amugy nem szeretem annyira a drogériás márkákat

Maybelline egész jó =D és Essence-nek is van 1-2 jó cucca pl a bronzosító de a többinél az ár-érték arány nagyon rossz

Én YSL, Too faced, Urban Decay, Estee Lauder párti vagyok

Arcra csak olyan szabad kenni ami minőségi és nem teszi tönkre a bőröd

Smink és arcápolás téren megéri "befektetni"

2016. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!