Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni Loreal Volume...

Hol lehet venni Loreal Volume Shocking Mascara -t?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem DM-ben lehet kapni.
2010. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom már nincs,de azért nézz be egy-egy drogériába.

Jó ez a szem spriál,csak ki kell tanulni a használatát,kb 2 éve vettem egyszer,marha jó pillákat csinált,de nem bírta a szemem:(

2010. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem lehet kapni. A kedvenc spirálom volt, azóta is azt keresem... Ha valaki tudja, hogy hol van ilyen, vagy hasonló más márkában, akkor írjátok meg, légyszi!
2010. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltok??

Mert nálunk lehet kapni, csak én Romániában élek, úgyhogy nem tudok segíteni, sajnos... :(

Itt elég sok helyen láttam (vagyis 2 helyen :D), nem hiszem, hogy nálatok ne lehessen valahol kapni!!

2010. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom lehet netről rendelni sőt tuti,nézzétek utána a "gugliban":D
2010. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbáltam interneten rendelni, de nem találtam olyan oldalt, ahol készleten is lenne.

Külföldön eddig legközelebb Angliában és Amerikában lehet kapni. Felmentem a lorealparis.hu oldalra, és ott jobb alsó sarokban lehet a nyelvet állítgatni. És láss csodát, Angliába forgalmazzák, de Mo-on, és környező szomszéd országokba nem. Angliában léteznek olyan webáruházak, ahol ezt meg lehetne vásárolni, nem is drága, de sajnos csak olyant leltem eddig, akik külföldre nem postázzák el. A másik kérdés az, hogy egyáltalán mennyibe kerülne elpostázni Mo-ra? Mert az ottani átlagkeresett egy kicsit magasabb, mint itthon.

2010. jan. 5. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 1, de vízálló és nem használom...
2010. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van a lorealnak egy nagyon jó spirálja a neve double extension ez van olyan jó,mint a shocking.Próbáld ki ez is két végű fehér-fekete. Megszoktam nézni a külföldi angol oldalt én is,elképedek néha mikor látom,hogy ott sokkal több féle loreal cucc van,mint itthon rúzsok vagy 30 árnyalatban kaphatók,több választék. Csak sajnos az külföld......
2010. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen h válaszoltatok.

A vízállóhoz nem találtam még olyan sminklemosót, ami könnyen leviszi. Ha valaki tudna ajánlani, akkor megköszönném. Nekem is van vízálló, de nagyon ritkán tudom ezért használni. A Nivea vízálló szempillaspirálhoz való sminklemosó nem viszi le. Sokat kínlódok vele mire le tudom mosni.

A double extensiont ismerem én is, sajnos nem olyan jó, mint a shocking volt.

Ha valakinek van nem vízálló schockingja eladó, attól szívesen megvenném.

2010. jan. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!