Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek merjek venni...

Szerintetek merjek venni Avon-os színes szempillaspirált?!?

Figyelt kérdés
Egyszer már vettem az oriflame-ből ilyet lilába de konkréta sehogyse látszott a szempilámmon..talán ha a tubusba néztem akkor láttam valami lila beütést rajta..:/ Ha Valaki ismeri az Avon-nak ezt a termékét az létszi írjon már.Fontos lenne!<3

2014. jún. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyikről beszélsz? Mert van a color trendnek is elvileg, meg super shock is...Nekem a super shock-tól/ból (?) van zöldem, és én nagyon szeretem...Bár nem olyan brutál erős zöld színű, de nagyon szépen kiemeli (szerintem) a barna szememet...meg dúsít is picit...(bár csak annyira, hogy az én ritka pilláim is szempillának tűnjenek...)

Mondjuk lehet inkább essence-t kéne venned...nagyobb a színválaszték, olcsóbb is...(van abból egy rózsaszínem, kb ugyanolyan intenzív, mint az avonos...egyetlen nagy hátránya az avonossal szemben, hogy nem elég tartós az essencé...)

2014. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont most rendeltem az Avonból lilát, pont olyan mint amilyennek lennie kell. Csak a napfényben látszik egy enyhe lila árnyalat, zöld a szemem, mindenki azt mondta, szuper!!
2014. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii a válasszokat!De még jöhet tanács ha valaki esetlegtud! :)
2014. jún. 13. 18:06
 4/4 anonim válasza:
Nekem nem a colortrendes, hanem a másik van. Kék van, pont olyan, mint a katalógusban, szempillán is gyönyörűen mutat. Barna a szemem, sejtelmesen mutat a festék, pont annyira kék, amennyire kell, ízléses. Tartós, mindazonáltal könnyen lemosható. Mindenki dicséri, nekem is nagyon tetszik, bátran ajánlom mindenkinek! :) 19/L
2014. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!