Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csigával vagy tüskével...

Ricsi13 kérdése:

Ha csigával vagy tüskével akarok fület tágítani 5mm-ig azt bele lehet rakni olyan kis lyukba amibe csak a fülbevaló megy bele? (6 Éve hordok fülbevalót)

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A fület sima fülbevalólyukkal kezdi mindenki tágítani, viszont egyszerre MAXIMUM 2mm-t tágíthatsz és utána hagynod kell a füledet pihenni mielőtt tovább tágítanád, hogy alkalmazkodjon az új ékszerhez...

Ennél gyorsabb tempónál megesik, hogy a fültágító kifordul (vagyis körülötte a bőr...illetve a furatban a bőr, cagy nem tudom értelmesen leírni)

2014. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt eddig is tudtam nem ezt kérdeztem :D

hanem azt,hogy iken kicsi lyukra lehet-e egyből csigát vagy tüskét használni azért köszi :D

2014. jún. 12. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaa...félreértettem a kérdést...

Lehet...vannak különböző méretű tüskék, még szettben is lehet olyat vásárolni, több különböző méretű van, amiknek a legvastagabb részük változó...Nekem is volt, 2-6 mm-ig miliméterenként egy-egy szál...

Szerintem tüskével csináld, ne csigával (bár abból is lhet több méretet kapni)...:D

(első voltam)

2014. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem sikerült értelmesen leírnom még most se:

[link]

Ilyet lehet kapni más mintával is természetesen, és fokozatosan tágíthatod majd velük a füledet, nekem sima fekete akrilom volt, de én már eladtam...(megint az elsőxD)

2014. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen simán, egyik fülemnél én is csigával csináltam. ha sikerül áttuszkolnod a füleden, akkor viszont tegyél rá egy gumit, hogy ne essen ki, ugyanis nekem kb kilökte magától:D
2014. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Konkrétan milyen gumira gondolsz és hogy tegyem rá? :)

amugy tudom hogy hogy néz ki a tüske meg a csiga mert haverom is azzal tagitotta csak nem az elejétől :D

2014. jún. 12. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

mondjuk mint ami ezen van [link]


bár nem tudom, hogy amúgy lehet-e máshol külön kapni ilyeneket. de ha veszel csigát kérdezd meg tudnak-e adni hozzá. attól függ melyik oldalról, előlről vagy hátulról dugod a füledbe, a rövidebb részére kell felhúzni és nem hagyja majd, hogy a füled kidobja. én nagyon pici hajgumival oldottam meg, de én lány vagyok:D sok sikert hozzá, és csak óvatosan!

2014. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!