Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek...

Dacssi kérdése:

Hogyan mondjam el szüleimnek hogy fülbevalót szeretnék?

Figyelt kérdés
15-éves fiú vagyok.A lányokat szeretem bmx-ezem de úgy érzem szükségem van rá?Ja és hogy hol jobb csináltatni szalonban vagy otthon?

2013. jan. 11. 22:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
hát szerintem mondd anyudnak hogy szeretnél egy ilyet mert nagyon megtetszett, és mindenképpen szalonban csináltasd:) otthon rosszra fordulhat:)
2013. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mond el, hogy mit szeretnél.

Mindenképpen szalonban, szakemberrel csináltasd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

- Apa, anya, szeretnék az egyik fülembe egy egyszerű fülbevalót.


És szalonban csináltasd mindenképp.

2013. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%

Nem engednék? Hát, szerintem előbb azzal beszélj, aki engedékenyebb.. Vagy csak állj eléjük, és mondd.

Amúgy szerintem szalonban csináltasd, az a biztos.. Vagy ha van olyan ismerősöd aki ezzel foglalkozik, vagy más másnak átlőtte, akkor őt kérd meg. Sok sikert..(:

2013. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Az én fiam 14 évesen állt elém azzal hogy fülbevalót akar.

Mondtam neki, hogy rendben, majd ha 18 éves lesz, és leérettségizett akkor lehet. 22 éves és ma már nem is érti miért akart fülbevalót..

A tetoválásával is így voltam. Azt 15 évesen akart. Erre is azt mondtam, hogy rendben ha leérettségizett akkor magam keresek neki egy gazi jó művészt és bármennyibe is kerül, kifizetem. Tavaly végül is álltam a szavam, és kifizettem a tetkóját.

Tudom lepontoznak (főleg a tinédzserek) de 14-15 évesen ez mind a divat miatt van. Ha valaki nem divatból akarja 15 évesen a fülbevalót vagy a tetkót akkor azt tud várni amíg kilép az iskolapadból.

2013. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De most egy fülbevalótól mi baja lesz?Ha megunja kiveszi..Meg a lyuk is beforr egy idő után,nem olyan mint a tetkó,hogy rajtad marad örökre.:))
2013. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Anyu,apu szeretném belövetni a fülemet!


ennyi, nem tartom olyan nagy dolognak 9.-ben majdnem minden srácnak volt az osztályban, mostanra már csak ketten hordják :) ha megunod kiveheted :)


ennyi erővel azt is tiltani kellene,hogy a szülő fülbevalót tetessen a párhónapos kislányának :) hisz a gyerek abba nem egyezett bele :)

2013. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

életem, te mennyit szoktál beszélgetni amúgy a szüleiddel, ha még ezt is 2 órás felvezetéssel tudnád csak elmondani?


amúgy én 16 évesen egyedül elmentem egy szalonba, és lövettem egy lyukat, ill. fülbevalót magamnak.

a hajamat meg otthon festettem. egyik sem végleges dolog, tehát nem volt belőle olyan nagy patália.


sztem mondd el az ősöknek egész egyszerűen, keresd meg rá a pénzt, és csináltasd meg.

2013. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2013. jan. 11. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, én anno kaptam az aktuális barátnőmtől 1 pár fülbevalót, hazafele beugrottam a patikába, vettem alkoholt meg pár egyszerhasználatos steril vérvételi tűt, fülbevalót beáztattam az alkoholba, aztán betettem magamnak... és ennyi, hordtam harminconéves koromig... szalon? Hol volt az még akkoriban...:)
2013. jan. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!