Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktől "lesz nagyobb"...

Milyen sminktől "lesz nagyobb" a szem és a száj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom szépen megcsinálni a sminkem. Csak a körmömhöz és a hajamhoz értek. Akármikor próbálkozom mindig csak kisebb lesz, nem szépít. Mit tehetnék? Neten nem találtam semmit, ami ezzel foglalkozik. A kérdésem tehát, hogy milyen smink az, ami felnagyítja a szemet és az ajkakat? Előre is köszönöm: 21/L
2010. jan. 2. 18:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha van olyan kép, amin esetleg ilyen smink van, amilyet én keresek kérlek linkeljétek be! Jah és ha ez számít: Kék szemem van és átlagos arcformám.
2010. jan. 2. 18:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a száj sztem úgy lesz nagyobb ha kihúzod ceruzával a szélét és úgy fested ki...
2010. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nagyobbá akarom "tenni" a szemem, akkor a szemhéj külső sarkára sötét szemhéjfestéket teszek, a belső szemzugba pedig valami jó világosat. :)

L/18

2010. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de attól is "kisebb hatást keltett". Milyen színű ceruzával húzzam? Az egész szájvonalat ki kell húzni?
2010. jan. 2. 18:48
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ezt kipróbálom hátha bejön nekem is! Ejj, de béna vagyok sminktéren :(
2010. jan. 2. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, az egész szélét...

hát pl ha barnával, akkor a szádat is olyannal, de minnél egyformább legyen a két szín...

2010. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha sötétebb rúzst vagy szájfényt használsz attól teltebbnek fog tűnni az ajkad. a szemedet pedig ne végig húzd ki szemceruzával hanem csak a külső sarkát, remélem segítettem ;) (K)
2010. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek köszönöm! A szememet felül vagy alul húzzam? Esetleg mindkettőt? És melyiket ne húzzam ki teljesen?
2010. jan. 2. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:
A szemedre használj hosszabbító spirált és alul a pillák tövénél húzd a vonalat. Felülre én csak csillogó, világos szemhéjpúdert tennék.
2010. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2010. jan. 2. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!