Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktől "lesz nagyobb"...

Milyen sminktől "lesz nagyobb" a szem és a száj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom szépen megcsinálni a sminkem. Csak a körmömhöz és a hajamhoz értek. Akármikor próbálkozom mindig csak kisebb lesz, nem szépít. Mit tehetnék? Neten nem találtam semmit, ami ezzel foglalkozik. A kérdésem tehát, hogy milyen smink az, ami felnagyítja a szemet és az ajkakat? Előre is köszönöm: 21/L
2010. jan. 2. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Minden világos szín nagyobbít. A szemedet húzd ki fehér szemceruzával, buliba tegyél fel valami szép világos sminket.

Használj világos színű, nagyon fényes szájfényt.

Ezek optikailag nagyobbítják a szemet.

2010. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a füstös szemek a megoldás. A szemhéjadra fekete kerüljön a fekete fölé pedig fehér (szemöldökig). A fehér legyen egy picit csillogós. Dolgozd össze a két színt! Majd egészet húzd ki feketével. Felül szemhéjtussal alul szemceruzával. A tust húzd túl egy kicsit és macskaszemed lesz.

Képet is mutatok: [link]


Ehhez hasonló csak a feketét fentebb fesd.

A pilláidra pedig dúsító hosszabbító szempillaspirált ajánlok. Attól is nagyobbnak hat a szem. A legjobb a dús pillákhoz a két végű szempillaspirálok. Csak legyen otthon szempillafésű, ha nincs kb 200 Ft a Rossmann-ba. Sőt, ha szeretnéd akkor ragassz fel műszempillát. Essence-ben 800 Ft és sokszor felragaszthatod. A szádra pedig olyan szájfényt ajánlok, amitől megduzzad és telt lesz. (Dúsító ajakfény) Sminkesnek készülök és én ezt tanultam.

Ajánlok egy pár terméket, amiket én is próbáltam, és amiket használok. Árukat is odaírom. Ajánlom, hogy akciósan vedd meg őket!


Szemhéjpúder:

Maybelline Eyesudio mono - Smoky black (fekete) Kb: 2500 Ft

L’Oréal Color Appeal Mono – Pure White (fehér) Kb: 2000 Ft

Szemceruza:

L’Oréal Contour Khol – Black Kb: 1800-2000 Ft

Szemhéjtus:

Lovely szemhéjtus – Black Kb: 400 Ft

Szempillaspirál:

L’Oréal Double Extension Carbon – Black Kb: 4000 Ft

Maybelline XXL Intense – Black Kb: 2000-2600 Ft

Szájfény:

L’Oréal Color Shine ajakrúzs – Amelyik szint csak szeretnéd :)


Ezek azok. Elég szép áruk van :S De nagyon jók. Helyükön maradnak :)

Ezeket csak ajánlom! Nem kötelező egyiket sem megvenni :D Mielőtt akárki is háborogna az áruk miatt. :):)


Remélem segítettem :) Sok sikert

18/L

2010. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha szemhéjtusozni még nem nagyon tudsz, mert még nem lesz olyan szép a vonal, akkor gyakorold és kitartás!:DD Én tussal macskaszemet szoktam festeni (a felső szempillák tövében végighúzom, és még kijjebb a szem sarkában):)) Szexi.
2010. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, tényleg nagyon sokat segítettetek :):)
2010. jan. 3. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!