Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem a DM-ben egy miss...

Vettem a DM-ben egy miss sporty körömlakkot. Az van ráírva, hogy crack me up. És fehér alapon vanak a kupakon fekete repedezések. Felkentem de nem repedezik igazán. Mit csináljak, csináljam, hogy kirepedezen? Vagy ez nem is kirepedezős körömlakk?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy kented fel, hogy volt már a körmödön normális lakkból egy alap? nekem akkor nem repedezett az ilyen lakk, mikor túl sokat vittem fel a körmömre.
2014. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik lakkra kell kenni, vékony rétegben. Mondjuk a Miss sporty repedezős lakkja elég ronda eredményt ad, nekem is van, kétszer próbáltam ki, le is mostam azonnal.
2014. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem a miss sporty-s crack me-t...

Lakkra kell már felvinni, vékony rétegben, és akkor kirepedezik...De érdemes megvárnod, hogy megszáradjon az alapréteg, különben "széthúzza" a repedezős lakk...:)

2014. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy többen is írták elötte egy másik körömlakk, majd a repedezős lakk, és nekem úgy jobban berepedezett ha festettem rá még szárító lakkot is.
2014. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!