Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan akinek nem áll jól...

Van olyan akinek nem áll jól a szemceruza?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs. Ugyanis minden színben kapható. ;)


De ha arra gondoltál, hogy feketével körbehúzni, igen, az nem mindenkinek áll jól.

2014. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy hogyan használod pl a feketén keretezett szem nem áll jól mindenkinek.
2014. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én teljesen körbehúzni nem szoktam, mert egyrészt elkenem, másrészt ilyen hatása van rajtam:


[link]


Csak alul szoktam kihúzni, mert felül annyira béna vagyok, hogy egyből szemfesték is kell rá, az meg azért már túlzás lenne. Viszont ha csak alul húzom ki, kisebbek lesznek a szemeim. Szóval sehogy sem jó!


szóval: igen, van:)


26L

2014. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki talál olyat, ami jól áll neki. Viszont nem mindenki fárad azzal, hogy a hozzáillőt megtalálja.

A halálom az, amikor valaki alul kihúzza a vízvonalat fekete szemceruzával, oszt' kész a smink. Ez főleg világos szem esetében nagyon előnytelen.

2014. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtöbben feketét használnak, de az keveseknek áll jó. Ráadásul nem dolgozzák el, csak felkenik egy vonalban és kész. Az borzalmas szokott lenni mindenkin.

De mindenkinek van olyan ami jól áll, csak meg kell találni a színt, meg hogy hogyan fesse ki a szemét.

2014. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit gondoltok azon hogy nem dolgozzák át? Hogy gondoljátok hogy nem dolgozzák át?


Egyébként a kérdésre a válasz: Meg kell nézned melyik szín áll jobban, vagy menjél sminkeshez, lehet hogy az eltudja dönteni:)

2014. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, akinek nem áll jól - még akkor sem, ha csak a feketéről beszélünk -, csak olyan, aki nem tudja használni, és nem tudja, hogy használja ahhoz, hogy jól álljon neki.


Ami hibákat látok:

-olyan lányok baromi erősen körbehúzzák a szemüket, akiknek alapjáraton távol ülő és nagyon kicsi szemük van... ez még jobban kicsinyíti a szemet; ha még mélyen is ülnek, majdhogynem ijesztő a hatása

-olyan alkalomra ken fel gagyi szemceruzát, amikor úgyis víz éri vagy izzad, aztán szépen elmázgálódik

-túl sokat ken fel, mert azt hiszi, attól egyedibb, menőbb, titokzatosabb lesz, pedig inkább csak pandás

-nem tudja, hogy húzza ki a szélén úgy, hogy illjen a szemformájához

-nem megfelelő alkalomra ken fel erős feketét - vizsga, temetés

-nem megfelelő terméket használ

-nem figyel oda, hogy rendesen el legyen dolgozva, csak gyorsan felrajzolja - ezt látom a legtöbbször... borzasztóan látványosan különbözik a vonal formája a két szemen (ha csak picit, az amúgy sem látszik, ha szépen ki van spirálozva), nem tölti ki a közvetlenül szempillák alatti vagy fölötti részt, így a kontúr alatt pl. van egy csík kihagyott bőrfelület; ha alul kihúzza a pillasor alatt, akkor nem húzza ki az alsóvízvonalat; nem veszi észre, ha felkente a szemhéjára; nem mosta meg előtte rendesen a szemét (rengeteg olyat látok, hogy szépen kopik a belső szemzugban a szemceruza vagy a szemfesték a csipa miatt)...

2014. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!