Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemsokára lessz fogszabályzóm,...

Nemsokára lessz fogszabályzóm, félek hogy a fiúk ezért nem akarnak majd velem összejönni. Mert így nehéz csókolózni. Csúnyaha valakinek fogszabilya van?

Figyelt kérdés

14 éves korban elfogadható.vagy már késő?

14/L



#Fog.fogszabi.szepseg.fiuk.csok
2014. jún. 21. 00:31
 1/8 anonim válasza:
Dehogy késő :) és nem csúnya ^^ (18/F)
2014. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kosszi!de a smaci?
2014. jún. 21. 01:24
 3/8 anonim válasza:

1# vagyok:

Tudod, erről nem tudok konkrét véleményt mondani de szerintem ha valaki csak azért nem akar tőled semmit mert fogszabályzód van, vagy épp mert zavarja csók közben akkor menjen a fenébe :) Ha valakinek igazából tetszel és megszeret akkor nem fogja zavarni a fogszabályzód. És ha belegondolsz utána amikor nem lesz, akkor a fogaid is szebbek lesznek ami pozitív dolog :)

Ha bármi kérdésed lenne ezzel vagy bármi mással kapcsolatban nyugodtan írj privátot, szívesen segítek ^^

2014. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:
48%
A legjobb kor erre a dologra. Időben rendbe lesz téve... később egyre gázabb lenne... 20 éves kor felett már annyira hogy inkább álljanak össze vissza de nem fogsz csináltatni...
2014. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemrég vették le a fogszabályzóm, de egyáltalán nem tapasztaltam, hogy valaki is amiatt utasított volna el. Szerintem ha nem egy nagyon intenzív franciacsókcsatát akarsz összehozni, akkor nem érezni semmilyen különbséget. Te is megszokod idővel. 14 évesen meg még pont jó, hidd el, később nagyon örülni fogsz, hogy belevágtál, mintsem, hogy egész életedben kuszák legyenek a fogaid.

Sosem értettem, miért lenne csúnya a fogszabályzó: Rendben, nem a legszebb egy fémdarab a szádban, de azt jelenti, hogy törődsz a fogaiddal. Én még szerettem is. Bár jobban szeretem, hogy lent van :D

16/L

2014. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok 19 éves, nekem 13 éves koromtól 17 éves koromig volt fogszabályzóm...nem volt csúnya, és megszoktam nagyon gyorsan, hogy ott van...

Útban van-e csókolózásnál? Van egy haverom (régen több is volt köztünk, de ez mellékes), a nevemre nem emlékszik, csak arra, hogy jól csókolok...és ezt sajnos mindig fel is emlegeti, pedig nem tartozik a büszkeségeim közé a drága...15 éves voltam, mikor vele "jártam"...

Szerinted útban volt a fogszabályzó?:)

(Sima ragasztott volt)

2014. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még hova akarsz te csókolózni kislány?
2014. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt fogszabályzóm bő két évig, de soha nem éreztem úgy, hogy emiatt kinéznek valahonnan. Csókolózni pedig nem a fogaiddal fogsz, szóval annak sincs akadálya:) Szerintem egy rendezetlen fogsor csúnyább, mint egy kis fémdarab a szádban...
2014. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!