Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg korai a körömlakk 13...

Tényleg korai a körömlakk 13 évesen?

Figyelt kérdés

Vettem nyárra egy szép kék kõrömlakkot, mert már nagyon szerettem volna. Tegnap fel is kentem. A nevelõapám ma azt mondta, hogy szerinte még korai a körömlakk. Szerintem nem az, de megkérdezek másokat is.

Elõre is köszönöm.



2014. jún. 21. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a körömlakkal nincs baj, amíg nem vöröset meg bordót kensz ennyi idősen a körmeidre.

A smink, na az még korai lenne. :D

2014. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nyáron szerintem nem gáz. Suliba azért inkább ne.
2014. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyátalán nem korai szerintem:) Sok 13 éves sminkeli is magát, szerintem még azzal sincs baj, én is használtam már akkor szempillaspirált meg egy kis alapozót (le lehet pontozni), bár ennél több az már szerintem is sok lenne.

Óvodába vagyok gyakorlaton és ugye ott 3-7 év közötti gyerekek vannak és nem egynek volt kifestve a körme, ezen kicsit ledöbbentem.

2014. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
13 évesen alapozó? Spirál még hagyján, de alapozó minek? Olyan hibás/csúnya volt a bőröd?
2014. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy korai:) hulyeseg:)) 20/L
2014. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Suliba nem szoktam, csak nyáron :) nem sminkelem magam, nem használok alapozót, semmi ilyesmit:)
2014. jún. 21. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Az elsővel egyetértek...

Viszont nevelőapáddal nem...a férfiak ehhez nem értenek...

Én is 14 éves koromtól lakkoztam nyáron a körmömet, de amikor apa beszólt miatta, akkor még anyám védett be tőle, hogy női dolog...

2014. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem legelőször mama festette ki a körmöm. Kb: 8 évesen. Néha-néha halvány rózsaszínre. :D Egyáltalán nem korai.
2014. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ha valaki festi a körmét/sminkeli magát azt egyből lekvázzák.

Én ovis koromban is festhettem a körmöm, ha akartam 6 színűre is :) és a búcsúban mindig ilyen gyerekeknek való smink cuccot vettem , amit néha poénból magamra kentem :D


Az a helyzet, h sokan azt hiszik, ha vki festi magát az a fiúknak akar tetszeni. Pedig nem így van.

13-14 évesen muszáj volt korektort használnom (néha alapozót) mert olyan pattanásos voltam. A bőrgyógyász 6000 ft-s gyógyszert írt rá. Végül sok próbálgatás után ráleltem azokra a termékekre, amik segítettek.


Az a baj, h kis apróságokat fújnak fel az emberek. Senki nem lesz ribizli bokor a spiráltól vagy lakktól, ha nem esik túlzásba.


Többet kéne törődni a gyermekünk lelkével és oda figyelni a viselkedésére, érzelmeire, bánatára.


Velem anyu ilyen volt. Én 20 évesen mentem férjhez az én EGYETLEN szerelmemhez. Tehát nem volt negatív hatása annak, h 13 évesen kilakkoztam a körmöm! :)

24L

2014. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem belefér, suliba hanyagold, pláne a kéket és hasonlókat, mert úgyse tolerálja a tanárok zöme, de nyáron ennyi belefér.

Bár bölcsebb lett volna elsőre valami visszafogottabb színt választani, azt könnyebben beveszi a szülők gyomra sokszor. :D

2014. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!