Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek feltétlenül...

Szerintetek feltétlenül szükséges az alapozó használata?

Figyelt kérdés

Mert úgy gondoltam hogy elég cak szemhéjfesték, szájfény, púder és pirosító, meg esetleg szempillaspirál.

Szerintetek?


2014. jún. 23. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy 1) milyen a bőröd, 2) hova készülsz.


Az is igaz, hogy a pirosítónak például az égvilágon semmi értelme előzetes alapozás nélkül, kivéve, ha mindenféle árnyalat nélküli, egységes meszelt fehér fejed van alapozó nélkül.

2014. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tökéletesen hibátlan a bőröd, akkor semmi szükség rá. Ha kicsit hibás, semmi szükség rá. Ha nem szereted, semmi szükség rá.


Viszont szerintem, ha egy komplexebb sminket készítesz el, akkor fontos, hogy a bőröd hibátlannak mutasson, ne vegye el a figyelmet a rúzsodról vagy a szemfestésedtől.

2014. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számít a korod is.Akkor felesleges ha nincsenek bőrhibáid.Ne roncsold ezzel a bőröd/arcodat.:) Ha úgy gondolod akkor egy korrektor vagy egy BB esetleg CC krémet.Ne kezdd alapozóval szerintem.Bár a te döntésed.
2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hibátlan a bőröd és nem reprezentációs eseményre mész (pl. vmi fontosabb bál, gála), akkor sztem egyáltalán nem szükséges az alapozó. Viszont alap nélkül nem tudom, hogy marad meg a pirosító az arcodon, hacsak nem krémpirosítót használsz... a por alap nélkül kb. 2 percig marad fenn az arcodon, ha egyáltalán.
2014. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pirosító szerintem is tök felesleges alapozás nélkül, csak mégegy árnyalatot ad a természetes arcbőrhöz (ne vedd magadra, ha tök egyenletes az arcbőröd) a szemhéjfesték meg szerintem felesleges, azt olyan "nagyobb" sminkeknél érdemes használni, ahol már az alapozó teljesen magától értetődő. Hány éves vagy?
2014. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számomra ez nagyon összevissza. Szemhéjfesték van, de spirál nincs. Ehhez alapozó, meg pirosító ami az előbbi nélkül le is jön.


Egyébként nem szükséges, én csak korrektort, spirált és szájfényt használok.

2014. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!