Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon ciki ha nem sminkelem...

Nagyon ciki ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Most fogok 9.-be menni Szeptemberben és az érdekelne hogy mennyire gáz ha valakin nem sminkel ? A 8.-os osztályomban már mindenki agyon sminkelte magát és azt a 2-3 lányt aki nem sminkelt mindig cikizték. Ez ilyen lesz gimibe is ha nem sminkelek ?

2014. jún. 23. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nyugi, engem azért cikiznek mert korrektort használok...csak ha meglátnak anélkül akkor meg azért
2015. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 6,7,8,ba is sminkeltem persze 6-ban no makeup makeup szerűen mert az akkori picsa öfőm rám szolt volna,

8 ban már mindent használtam de akkor is csak visszafogottan,hogy ne legyen sok,a szemem emeltem ki,a szamra egy visszafogott szajfenyt tettem fel,a hajam kiengedve hordtam mindig,és néha egy köves fülcsit tettem be,9-be is fogok sminkelni mivel jobban érzem magam,nem hogy ahogy felkeltem olyan karikas szemek,sapadt bőr,jobban érzem magam ha megvan az én kis bevett sminkes rutinom a hetkoznapokon,hetvegente meg pihentetem az arcom mert nem sminkelek akkor,ha jominosegut hasznalsz semmiben nem lesz rosszabb a borod allapota rendszeresen tavolisd el este lefekves elott hogy a böród lélegezzen,és sose használj 100 forintos boltbol vasárolt sminket hiába olcso,inkább drogériában adj ki akar egy szempilla spiralert 3000ft-ot de attól legalább nem rohad le a szempillad, es ez igaz alapozora is és korrektora is,loreal,maybeline marka a legjobb,essence se rossz.

2020. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!