Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van industrial piercing...

Akinek van industrial piercingje, annak szúrás után még mennyi ideig fájt?

Figyelt kérdés

Még csak kedden csinálták, de általában jól bírom a fájdalmat. Most sem elviselhetetlen, de érzem azért, hogy van fülem.

Félek, hogy valami baj van vele, hogy még fáj.

Nem mindig fáj van mikor el is felejtem, hogy megvan.


2014. jún. 26. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is normális, ha fél evig fáj. Az industrial gyógyul a leglassabban.
2014. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem csak a porcban van fülbevaló és lötték. Sokáig fájt és picit gennyes is volt. nem mertem több órára kivenni csak kivettem megtisztitottam vissza tettem. Persze hol jobban fájt hol kevésbé. Egyszer kb 1-2 év után elegem lett és mondtam kiprobálom hogy egy éjszakára kiveszem, na azóta nincs vele gondom. 13 éve van bent. Néha picit viszket akkor kiveszem van hogy el is felejtem vissza rakni pár napig.
2014. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy sokáig gyógyul, de nekem is van már a másik fülemben a porcban azt is lőtték az is fájt, csak nem tudom, hogy ennél a piercingnél mi a normális. Azért gondolom nem fog fél évig végig fájni :)

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. jún. 26. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de még szúrás után se volt elviselhetetlen fájdalmam. :/ Lehet, hogy a te füled érzékenyebb. Ne feküdj rá, ne érintkezzen a hajaddal (ne akadjon bele) és kezeld kitartóan! Enyém is él évig gyógyult, de megérte. :)
2014. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*fél
2014. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem se elviselhetetlen, csak néha érzem néha meg egyáltalán nem fáj.

Csak nem akarom, hogy begyulladjon vagy valami baja legyen:)

Köszi a választ :D

2014. jún. 26. 15:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van valaki, akinek van és motorozik is? Bukót lehet rá húzni, ha figyelek?
2014. jún. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!