Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés műkörmök esetében...

A zselés műkörmök esetében tényleg nem lehet a színtelen zselét közvetlenül a körmökre kenni, csak egy lakkrétegre? Mi lesz, ha mégis a körmömre kenem? Káros lenne úgy az egészségre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy butaság.. Legalábbis ha igazi körömlakkot értesz a lakkréteg alatt. Ha viszont a vízelvonóra és a tapadást elősegítőre gondolsz, na azok elengedhetetlen kellékei a műkörmözésnek.
2014. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még ezekről a cuccokról, amiket említesz.
2014. jún. 27. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy nem megednak kókányolsz otthon nulla tudással. Ha már csinálod, legalább alaposan nézz utána kérlek, mert nagyon durva gombát összemókolhatsz magadnak.

[link]

Ezekből a videókból picit képbe kerülhetsz, bár még ez is kevés. Alaposan nézd végig mindet

2014. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Engem csak a zselés dolog érdekel, hogy mi lesz a körmömmel, ha közvetlen rá kenem, nem pedig a lakkrétegre.
2014. jún. 27. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az egyetlen helyes mód, ahogy a videóban mutatják! Nem tudom milyen lakkrétegről beszélsz, mert olyan NINCS! Ha csinálod, legalább fektess be a megfelelő anyagokba!
2014. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!