Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a színes...

Mi a véleményetek a színes szempillaspirálokról?

Figyelt kérdés

Tetszik másokon? Használtok? Csak alkalmakkor vagy hétköznapokon is hordjátok?

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. jún. 28. 00:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Szeintem jól néz ki csak ügyelj arra, hogy passzoljon a szemed színehez. Szerintem, ha ilyen színes a stílusod akkor hétköznapokkor is lehet mászkálni benne, de egy buliban jobban megérthető a használata.
2014. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Tetszik, de csak teljes sminkhez, nem magában.
2014. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig inkább magában tudom elképzelni, pl. én szeretem az élénk színeket, van rózsaszín meg királykék nacim, színes felsőkkel hordom őket. És ehhez jól menne ilyen spirál. Kösz az ötletet:))


26N

2014. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három is van...

A pinket csak ha illik a sminkhez, buli sminknél használom...(essence)


A kéket most fogom továbbadni, mert nem szeretem a kéket, és nem is illik hozzám, de amúgy jó erős színe van, egy kék szeműnek biztos nagyon jól állna...(miss sporty)


A zöldet mg hétköznapokra is használom, ugyanis nagyon szépen kiemeli a barna szememet, és nem is túl feltűnő....(AVON)

2014. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2014. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
szerintem 12 éves kor felett ilyet hordani iszonyat proli
2014. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek.
2014. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tetszik a kék vagy a zöld, hogy ha csak az alsó szempillasor van azzal kifestve. Tehát felül, a lényeg, az szép, fekete, és csak alul feldobni a sminket. :)
2014. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!