Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BB krém, szemöldökceruza,...

BB krém, szemöldökceruza, szempillaspirál, és labello (színezett) sok smink a mindennapokra 14 évesen?

Figyelt kérdés
Asuliban már mindenki elég erősen sminkeli magát, és úgyérzem én is szeretném kicsit feldobni a kinézetem :D

2014. jún. 29. 21:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* A suliban
2014. jún. 29. 21:04
 2/11 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és én 16 éves koromtól elég sokat sminkeltem, de most kb 1 éve leredukáltam teljesen erre a minimálra a sminkelést. felesleges hétköznapra jobban leglettelni magad. én már csak alkalmakkor sminkelek erősebben, vagy ha bulizni megyek.
2014. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

BB krém? Az milyen? Alapozó?

A labello tök ártalmatlan, nem mondanám gáznak. A rúzs sok lenne ebben a korban.

A szempillaspirál sem sok.

A szemöldökceruza viszont egen..

2014. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Egyáltalán nem sok! Ha egy kis barnás szemhéjpúdert is felteszel,egy kis tusvonalat akkor sem lesz sok. :) Valóban feldobja a kinézeted, kiemeli a szépséget! Annyi a lényeg hogy szépen,ízlésesen csináld. Sokat lehet tanulni a youtube-on lévő smink videókból, magyar csajok is mutatnak suliba, mindennapokra is sminkeket, nézz szét :) !!
2014. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a szemöldökceruzát hanyagold, a többi nem sok. Sok huszonéves sem tudja ízlésesen használni, fiatalabbak meg pláne.
2014. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok,pont jo
2014. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál és a labello teljesen oké és ha szükséged van alapozóra akkor persze azzal sincs semmi gond, viszont a szemöldökceruza az kicsit túlzás, sokan elmondják vele az arcukat..de a többi oké :-)
2014. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Elrontják
2014. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Én nem használok ilyeneket, csak Labellót, pedig egy tizessel vagyok idősebb. Attól, hogy a 14 évesek már (szinte) mind kikeni magát, attól még nevetséges marad.
2014. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg inkább te vagy nevetséges hogy 24 évesen azért egy szempillaspirált sem használsz. És itt nem arról van szó hogy nem lehet az ember smink nélkül szèp, mert lehet de azért egy 24 éves nőnél legalább annyi smink illene.
2014. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!