Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez az alapozó jó a fehér bőrű...

Ez az alapozó jó a fehér bőrű lányoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek közül a 03 Light Sunbeige.

Esetleg tapasztalatok? Köszönöm!


2010. jan. 5. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hete ajánlották a fehér bőrömre, ki is próbáltam rögtön, de én nem ajánlom mert ez csúnya sárgás és nem is elég világos.
2010. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, az én arcomhoz jó lenne. De ha neked kicsit rózsaszínes árnyalatú arcod van a 09 Opal Rose-t érdemesebb.
2010. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit off leszek.

Én használtam ezt a fajta alapozót, a 14-est. Nem nagyon vált be,szeretem ha egy alapozó legalább 8 óráig tartós,de ez a termék 4-5 óra múlva nem tudok jobb szót, kopott le az arcról. Pedig a bőröm nem zsíros.Szóval csak ezt akartam leírni.

2010. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is marhára fehér a bőröm, a 03asom van, ami 1 picit sötétebb a bőrömnél, de nem annyira h maszkos legyen az eredmény, csak ha vastagon kenném, akkor lenne olyan. viszont az opal rose-t néztem tegnapelőtt rossmannban és teljesen jó a színe! szerintem a valósaágban még világosabb is mint a 03-as! legközelebb lehet h egy olyat veszek.

a minőségét illetően pedig eddig ez a legjobb alapozó amivel találkoztam, nekem fenn van egész nap anélkül h "felszívódna" és jól fed.

2010. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ilyet használok, opal rose-t 09-eset, nekem ez a fajta alapozó tökéletesen bevált, a színe is pont olyan ami nekem kell, szerintem megéri az árát, mert tényleg jól fed
2010. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!