Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szokhatnék rá a sminkel...

Hogyan szokhatnék rá a sminkelésre?

Figyelt kérdés
Utálok sminkelni, mert mindig szétfolyik (akkor is ha nem érek hozzá). De viszont szebb lennék vele, meg a környezetemben mindenki sminkel. 20 éves vagyok. Ciki, hogy sose sminkelek?

2014. júl. 2. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, és nem is kell sminkelned, ha így jól érzed magad. Valószínűleg azért folyik szét, mert nem jó minőségű alapanyagot veszel vagy már rég lejártat használsz. Egy egyszerű szempillaspirál + korrektor + rúzs/szájfény triónál maradhatsz, az nekem sem folyik szét.
2014. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a "ciki", hogy 20 évesen egy 14-15 éves kislány szintjén vagy, ők szoktak ilyeneket kérdezni. Ne sminkelj, ha te nem szeretnéd, sokkal jobban is jársz.
2014. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ciki, nyugi
2014. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha utálsz sminkelni, ne sminkelj. Nem kell csak azért, mert mindenki más is csinálja. 20 éves vagy, kinőhettél volna már abból, hogy másokhoz akarj hasonlítani.

Én az erős sminket utálom, természetesség híve vagyok, de mivel szőke a hajam, a szempillám nem látszik, meg karikás a szemem, így spirált meg korrektort használok. Többre nincs is szükségem.

Nagy' néha előveszem a szemceruzát, aztán egy használat után mindig rájövök, hogy én ezt utálom, és megint elteszem 3 hónapra. Tényleg, megyek és ki is dobom, már biztos le is járt...


24L

2014. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki,DE(jó nagy DE) "kellene". 20 évesen szerintem jól érzed hogy azért egy nőnek egy alap smink elkészítése hozzá tartozik a nőiességéhez. Nézd youtube-on a magyar beauty guruk vídeóit sokat meg tudsz onnan tanulni, és gyakorolj otthon.

(Youtube-ra írd be , hogy

Móni szépségvilága

Bebita Bonita

Ehssty smink

barbyesworld

breakfastatfruh

LillyMe_Makeup_Hu

és még sorolhatnám, náluk majd dob ki találatokat a többi csajsziról is, akik magyar sminkvidiket készítenek

2014. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, inkább ez a gondolkodásmód ciki, nem pedig a smink hiánya.


Ha nagyon zavar, hogy mindenki máson van és csak rajtad nincs, szerezd be a legalapabb darabokat. Egy jó minőségű szempillaspirált, korrektort és egy szájfényt vagy egy természetesebb árnyalatú rúzst.

Már ez is elég sok változást hoz és a használatuk megtanulása sem egy rakétatudomány.


19/l

2014. júl. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nincs rá szükséged, akkor NEM KELL. Ismerek lányokat, akiknek hibátlan a bőrük, sötét sűrű szempilláik és szemöldökük vannak, szóval szépek nélküle is. DE ha nem a legszebb a bőröd és az egész arcodat feldobja a smink, nekem pl. alig van szempillám, és smink nélkül úgy nézek ki, mint aki egész éjjel nem aludt, ilyen esetben egy kis BB krém, púder és szempillaspirál is elég (+ szemceruza/tus extrának) és máris jobban néz ki az ember.
2014. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!