Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól megengedett...

Hány éves kortól megengedett az enyhe smink?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én 13 éves korom óta használok szempillaspirált,középsuliban jön majd kicsit több
2014. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most megyek majd gimibe..én 8.osztály elején kezdtem szempillaspirált használni :)

De ma már az se furcsa ha 12 évesen 2 Kg sminel járkálsz...

2014. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiiii ***** válasza:

"Megengedett"? Hm...

Én mondjuk 15 éves kor után mondanám "megengedett"nek (inkább normálisnak). Én is kb akörül kezdtem használni szemceruzát, spirált, szemfestéket, néhány hónapig erőteljesen, mostmár (17 éves bőven elmúltam) lenyugodtam, és szelíd színeket használok, visszafogottan. :D

Valójában szerintem, mondjuk egy-egy nagyobb alkalomra (valami fellépés, esküvő) akár kisebb kortól is használható a smink... igazából mindegy, hogy mikor kezdi el az ember.. egy a fontos: hogyha a bőröd elviseli, hogy nyúzod, háláld meg neki, és ápold, mosd le rendesen azt a fránya mesterséges szépséget esténként, és tegyél meg mindent azért, hogy ne rongálódjon túlságosan a mechanikai védőszerkezeted.

2014. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 éves kortól
2014. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gimitől, azaz 9.-től (14 éves). Ha ez alat a kor alatt sminkel valaki, az nekem nem szimpatokus, és nem tartom helyesnek.
2014. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál,szájfény,esetleg korrektor szerintem már 13-14 éves kortól
2014. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szempillaspirált és korrektort 13 éves korom óta használok,de csak sulin kívül.egy időben kihúztam alul szürkével,de rájöttem,hogy nagyon bénán néz ki,és azt hanyagolom.
2014. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!