Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok tenni az ellen,...

Mit tudok tenni az ellen, hogy ne izzadjam le a szemfestékem?

Figyelt kérdés
tinédzser vagyok, de már tinédzserkorom előtt is nagyon zsíros volt a bőröm, és a hajam is. eddig akárhányszor suliba mentem alapozóval/szemceruzával a szemem fölött mindig leizzadtam, volt hogy be alapozóztam magam, este letonikoztam az arcom (előtte nem mostam le) és alig volt alapozó a vattán.. a szemceruza meg mindig szürke lesz nap végére, és a tust is leizzadom, úgy hogy darabokban potyog le a szemem alá. holnap mennék egy fesztiválra, reggel 6-tól hajnalig. tudtok ajánlani valamilyen krémet vagy hasonlót, amivel meg tudom gátolni hogy lekopjon a szemfestékem?

2014. júl. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szemhéjalapozó.

Zselés tus is lepotyog darabokban?

Mostanában az Essence filces tusát használom,egész nap a helyén marad, de ha mégse ezzel könnyű kijavítani.

Én alapozó után egy nude szemhéjpúdert használok, rá a tus és szépen megmarad :)

2014. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne kenj ennyi mindent a fejedre. Minél több a festék, annál jobban kenődik és potyog. Egy fiatal lánynak szerintem teljesen felesleges alapozót használni, szemfestékből is bőven elég a minimális mennyiség. Főleg, ha ennyire nem marad meg rajtad...
2014. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!