Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót ajánljátok?

Melyik alapozót ajánljátok?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül?

2014. júl. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én essence stay all day 16h-t használok. Olyan 1200ft körül kaphatsz bármelyik drogáriában. Én meg vagyok vele elégedve. :)
2014. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem használok alapozót, nekem eléggé kiszárította a bőröm (pedig előtte minden reggel bekentem)

a bb krém viszont bejött, természetes hatású, jól fed, könnyű használni, nem drágább, van ami direkt száraz/zsíros/pattanásos bőrre jó szóval tudsz neked megfelelőt választani, van ugyanúgy mattító

szóval én azt tudom ajánlani

2014. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

igaz hogy nem alapozó,hanem színezett hidratáló, de Garnier BB krém, imádom, 2000Ft az ára, de sokáig jó,keveset kell felkenni, és teljesen megéri! 5 az 1-ben

[link]

2014. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyáron inkább ne használj alapozót mert csúnyán égsz le meg ugye ha izzadsz ésfolyik.

Inkább Matt púdert. :)

2014. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 5. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapozó az amiből csak jó minőségűt szabad venni, különben hamar tönkrevágod a bőröd vele. Tehát minimum egy Bourjois, vagy annál jobbak jöhetnek szóba. Hogy milyen kell neked az meg bőrtípustól, színtől függ. A Bourjoisok kb 4000 ft körül vannak.
2014. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Astor, Maybelline- nekem ezek jöttek be:)
2014. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Catrice All Matt Plus

2000Ft

2014. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!