Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves lánynak milyen mindenn...

14 éves lánynak milyen mindennapi sminket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom fiatal vagyok stb. de mégis :)

2014. júl. 6. 13:33
 1/8 Snapette ***** válasza:
57%
Én mindennapi sminket senkinek nem ajánlanék, egy 14 évesnek meg egyáltalán nem ajánlanék semmilyent.
2014. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
11%
én is 14 vagyok, nem sminkelem magam minden nap, sőt nem is ajánlom senkinek, de ha te ilyen vagy ahhoz ugye nincs közöm szóval inkább szemceruzával vagy tussal kihúzott szem és szempillaspirál, halvány fekete-füstös vagy épp bronzos-barnás szemhéj púdert ajánlanék :) remélem hasznos választ adtam xDD
2014. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miért szemhéjpúder????????
2014. júl. 6. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

BB krém (ha szükséged van rá), szempillaspirál, szájfény

Én már évek óta csak ennyit használok :)


20l

2014. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha problémásabb a bőröd korrektor vagy bb krém, esetleg rá egy kis púder :) És szempillaspirál, vagy akár szemceruza is, csak este alaposan mosd le! :)
2014. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szükséges alapozó (én púdert is használok hogy mattosítson), szempillaspirál, szemöldökceruza, és színes szájfények (mindenféle színben, imádom őket!)

De én szájfényt nem használtam ennyi idősen, maximum csak Labellot vagy átlátszót hogy ne száradjon ki.

Jó is kísérletezgetni a sminkekkel és a sminkeléssel, csak ne ess abba a hibába mint anno én, hogy 6. osztályban már erős fekete szemceruzát használtam, nagyon bánom és nem is állt jól, azóta szinte csak a fentieket használom, buliba erősebb rúzs és szemhéjtus. :) 18/L

2014. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szempillaspirál, korrektor, ajakbalzsam vagy szájfény.

Ebben a melegben meg semmi, max vízálló spirál. 19/l

2014. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!