Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a szempillaspirál...

Melyik az a szempillaspirál ami műszempilla látszatát kelti?

Figyelt kérdés
magyarul dúsítja és hosszítja nem vagyok ebben valami jártas, segítetek?:)

2014. júl. 7. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, a reklámfotókon mind műszempilla hatást kelt, mert a modellen műszempilla van.
2014. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól, hogy milyenek az eredeti pilláid. Ritka és rövid alapból nem fog egy spirál se dúsabbat és hosszabbat csinálni. A dúsítás alatt azt értik, hogy nem tapasztja össze a szálakat 5-6 szálas csimbókokba, minél sűrűbb a kefe, annál jobb általában. Meg egy kicsit vastagabb festékréteggel bonja be.

Hosszítás meg addig működik, ameddig a saját pilláid tartanak, csak a vékony, szinte átlátszó részeket beszínezi.

De műszempilla hatását csak a műszempilla fogja kelteni. Ha olyat akarsz, használj tincses pillákat vagy rakass fel kozmetikusnál szálasat. A reklámfotóknak viszont tényleg nem szabad hinni a spiráloknál. :D

A maybelline spirálokat istenítik általában, de krémmánián találsz mindegyikről véleményeket. Avon supershock sem rossz szerintem.

2014. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nagyban függ a saját pilláidtól, de szerintem alapból mindegyikből lehet sokkal dúsabbat és nagyobbat csinálni.

Nekem az Avon Super Shock és az Essence I love Extreme (fekete) jött be a legjobban. Az a lényeg, hogy több rétegben vidd fel a spirált egymás után, sokszor. Én először csak egy nagyon vékony réteget húzok, aztán fokozatosan egyre erősebbeket. Általában 3-5 rétegben szoktam felvinni. Nekem ez nagyon bevált, már többen kérdezték, műszempillám van-e. :3

2014. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyat szempillád soha nem lesz, mint a reklámokban vagy a spirálreklám plakátokon/fotókon, mert azok műszempillával vannak megcsinálva. Ha megnézed bármelyiket, láthatod, hogy a fotók/képenyő alján mindig ki van írva, hogy "műszempillával érzékeltetve", szóval az össze hazugság.

Ha nincs dús szempillád, soha nem fog soknak tűnni, az meg egyenesen hülyeség, hogy "hosszabbít", mert ha rövidek a pilláid, sosem lesznek másfél centisek. A reklámok hülyeséget hülyeségre halmoznak, mert a terméket el kell adni valahogy.

Tökmindegy, milyet veszel, mert mindegyikkel ugyanolyan lesz.

Ha többször egymás után rétegezel, az meg már minden csak nem szép, mert az olyan, mintha zsírkréta lenne a pilláidra morzsolva.

Egyik barátnőmnek volt kétrégetű spirálja (nem tudom a nevét). Az egyik fele fehér volt, ezt kellett először felkenni, a másik volt a fekete, ezt a fehérre kellett kenni. Az eredmény valami borzalmas volt. Jó, vastag lett a plusz rétegtől, de undorító csomós, zsírkrétaszerű lett, ráadásul pár használat után elkezdett hullani a csaj szempillája.


24L

2014. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a szempilláim nem rövidek és nem is ritkák hanem hosszúak nem valami nagyon dús de a ritka az egyáltalán nem illik rá, csak gondoltam keresek rá valami olyan szempilla spirált ami ezeken a tulajdonságokon még dob egy kicsit :)
2014. júl. 9. 20:42
 6/7 anonim válasza:
Sziia, én múltkor vettem egy NYC szempillaspirált a Rossman-ban igazából anyukám használta ezt és unatkoztam és kipróbáltam az övét...gyönyörű szempillákat csinált, nem csomósított és gyönyörű fekete szempilláim lettek azóta megvettem és én is ezt használom! Régebben megvettem az Astor meg Loreal szempillaspirálokat több ezer ft-ért és azt kell mondjam az olcsók a jobbak...nekem az essence és ez a NYC vált be a legjobban, javaslom próbáld ki! :)
2014. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm a választ :D szerintem akkor kipróbálom:))
2014. júl. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!