Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek a szemem alatt...

Mit tegyek a szemem alatt lévő karikák ellen?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, mindig nagyon karikásak voltak a szemeim, és egyre sötétebbek lesznek úgy vettem észre. Próbáltam éjszakai krémekkel kenni, bőrhalványító krémekkel is, de nem igen használ, és nem akarom alapozózni sem! És nem használ az sem ha kialszom magam, szóval légyszi aki tud valamit ajánlani hogyan lehetne esetleg halványítani egy kicsit is, az segítsen!!

2014. júl. 7. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ilyen a bőrtípusod ott nem tudsz vele mit kezdeni, a sok pihenés és egy jó szemkörnyék ápoló segít hogy ne legyen sötétebb a korod előre haladtával... és alapozó persze a hétköznapokban, de más nincs erre sajna!
2014. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Laborod rendben van? Vérszegény és vashiányos koromban volt olyan a szemem.
2014. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen,sajnos nem tudok ellene mit tenni.vastagon lekenem mindig,korrektorral.viszont ez tényleg nem a legjobb megoldás,ha kiírnám ide hogy hány réteget kenek rá,és hányfélét amíg jó lesz,szerintem lefordulnátok a székről:D

ez nem kifejezett praktika,de amióta ilcsi kozmetikumokat használok,talán mintha jobb lenne.

2014. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!