Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGITSETEEEEEE! Egy hete...

SEGITSETEEEEEE! Egy hete lövettem ki a fülembe a porcot és nagyon fáj még mindig és piros is mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele eddig nem kentem semmivel ma elkezdtem betadinnal kenegetni de sajog fáj:S kivenni nem lehet 6 hétig:S valaki valami ötlet ? várjak még hogy a betadin leviszi-e pár nap alatt?
2014. júl. 8. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

:facepalm:


PORCBA NEM LÖVETÜNK. Ezért.

A porc roncsolódhat a lövés hatására, és az biza rohadtul fáj.

Szuratni kellett volna.


Én azt mondanám szedd ki, és irány az orvosi rendelő. De valszeg soha nem lesz már olyan mint úly korában. Ha szerencsés vagy, nem nő rá keloid.

2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nagyon menj most ki, amikor a legmelegebb van, az sem tesz neki jót szerintem. Próbáld meg jegelni, betadinozd és várj.
2014. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi jele a roncsolódásnak. csak bevan gyulladva úgy veszem észre. ne ijesztgessetek lécci :) olvastam itt olyat hogy volt akinak akár 1 év volt mig teljesen begyógyult most nagyon beparáztam... akkor lehet maradandó károsodásom?
2014. júl. 8. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

minimum fél év kell a teljes gyógyuláshoz, nekem is volt ami 1teljes év után gyógyult meg, szóval nyugi, teljesen normális. én a Betadint annyira nem kedvelem lévén, hogy nekem nagyon kiszárította a bőrömet, inkább Octenisepttel kezeld, de ha neked nincsenek ilyen problémáid, akkor fertőtlenítésre jó a Betadine is. a gyulladáson meg a pirosságon a Tetran kenőcs segít.

annyit még: lehetőleg vigyázz rá, ne feküdj rá, ne akadjon bele semmibe, mert ez is okozhat ilyen problémákat. szóval nyugi :) de legközelebb ha ilyenre adod a fejed, akkor inkább szúrasd, de szúrt ékszernél is előfordulnak ilyen dolgok.

2014. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy sósvízzel is kell kenegetni meg mozgatni, hogy ne nőjön be (oké lehet tudod csak gondoltam szólok).

Én is lövettem és vagy fél évig fájt , de hát ez van begyulladt/roncsolódott a porc, de idővel elmúlik.

Azaz pár hónapig (olyan 2-3) fájt utána már csak akkor mikor hozzáértem szóval próbálj nem hozzáérni és majd begyógyul.

2014. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A porcpiercinget nem szabad mozgatni meg piszkálni, mert újra és újra felszakítod a sebet. Hagyd békén inkább, hadd gyógyuljon.
2014. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!