Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfümös dezodor és a sima...

A parfümös dezodor és a sima parfüm között mi a különbség? Tehát az illata ugyanolyan erős, és ugyanaddig lehet érezni mint a sima parfümnek csak hónaljra kell fújni?

Figyelt kérdés
elég laikus vagyok ugyanis még nem nagyon volt parfümöm..elmagyarázná ezt valaki?

2014. júl. 9. 17:57
 1/4 anonim válasza:
A parfümöket álltalában nyak köré, kicsit alá a pulzáló részekhez mint kar hajlat csukló stb. szoktuk fújni. Ha közel hajolnak hozzád az emberek vagy melletted állnak akkor szokták érezni álktalában. Azokat a dezodorokat amiket hónaljra fújunk pedig álltalában izzadságot gátolnak és az ott keletkező kellemetlen szagokat szoktág meggátolni vagy elfedni. Én személy szerint mindkettőt szoktam használni van amikor még egyszerre is mindkettőt. Igazából mindkettőnek van illata érezni is lehet mindkettőt csak szerintem a parfüm néha kicsit erőteljesebb és közvetlenebb módon illatozik a spraynek pedig inkább csak arra
2014. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oo mar ertem,nagyon koszi!!! es akkor ezt a nyakra nem is fujhatom?
2014. júl. 9. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
oda fújod ahova akarod, én pl csak simán a pólómra szoktam
2014. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!! :)
2014. júl. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!