Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümkérdés. Van különbség...

Parfümkérdés. Van különbség egy Douglas-ben vásárolt és egy Asia centerben vásárolt ugyanolyan nevű parfüm között? És árban mennyivel olcsóbb kb? amit Douglas-ben vettem 7ezer ft körül volt.

Figyelt kérdés
Eddig csak Douglas-ben vásároltam de mostanában nincs pénzem azokat megfizetni,ezért érdekelne hogyha ugyanolyat keresnék Asia centerben,az mennyire tér el illatban a Douglas-estől, ha egyáltalán. Olyanok válaszoljanak akik itt is-ott is vásároltak már=) köszönöm
2009. okt. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Asiaban még sosem vettem ilyet. De teszvesz-en szokott lenni elég olcsó. Volt egy eladó, aki eredeti parfümöket árult pár ezerért. Érdemes ott is szétnézni, meg talán vaterán is.
2009. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ott nem szeretnék vásárolni mert asia-ban is megszagiznám előtte, csak nemtudom érdemes-e egyáltalán odamennem.


Ja és szerintetek ha azvan honlapra írva hogy 10kor nyitnak,akkor 10óra 5perckor már tudok ott vásárolni,vagy még fél 11kor is csak pakolgatnak még rácsok mögött?

2009. okt. 28. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Asia centerben ugyanaz, eredeti a csomagolás is, csak "leesett a teherautóról" így sokkal olcsóbban megkapod :) csak ajánlani tudom.
2009. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lopottak kb. tökugyanaz. viszont vannak akik át akarnak venni. figyelmesen nézd meg a dobozát, h mivan ráírva, mert sokszor úgy vernek át h éppen csakegy betű különbség van, amit nemveszel észre rögtön.

ami douglasban 7ezer azt ázsiába már 4500-5000 ért megkapod

2009. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az igazi márkás parfümökön van egy belenyomott számsor az a parfüm sorozatszáma, ha az rajta van tényleg igazi a parfüm.

Egy Douglas-ban dolgozó barátnőm mondta.

2009. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És kit érdekel a benyomott számsor ha ugyanaz van benne? Hm? :)
2009. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat=)

ha nincs kibontott teszterük,úgyis azt veszem meg amit éppen kibontatok megszagolni=) remélem bejön,mert nembírok erre is spórolni már=)

2009. okt. 29. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!