Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem jön le a körömlakk...

Miért nem jön le a körömlakk körömlakklemosóval? Miért lesz csíkos a lakk, ha felkenem? Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két gondom van. Van itthon jó minőségű és márkás lakkom, és van gagyi is. Mindkettővel vannak gondjaim:

1. A tartós, 10 napig fent maradó lakkomat egyszerűen nem tudom leszedni lemosóval, csak körömreszelővel. Miért van ez, mi mással lehetne próbálkozni?

2. Hiába teszem fel a lakkot, csíkos, foltos lesz egy rétegben. Ha vastagabban kenem, nem szárad meg. Két rétegben nagyjából jó fed, de nem az igazi. Próbáltam alapozó lakkal is, de úgy sem tökéletes. Valami tipp, trükk erre?


2014. júl. 11. 07:16
 1/2 Forever 18 válasza:
Mint látod nincs. Nekem talán annyi hogy megromlott a körömlakkod.
2014. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a lakk csíkossága a minőség miatt van ( vagy a festése technika miatt)

próbálj meg úgy lakkozni, hogy egy alapozó lakk, a te lakkod, és egy fedő lakk.

vannak trükkök, hogy hogyan szárítsd meg gyorsabban a körmödet. Például az, ha hideg vízbe rakod (jégkockák is lehetnek a vízben) vagy ha HIDEG fokozaton hajszárítóval szárítod.

nekem ezek a trükkök bejöttek, ha eddig így csináltad, akkor hajrá, egy próbát megér:)

2014. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!